Gabinet oferuje pomoc dentystów z zakresu stomatologii, obejmującą zarówno działania profilaktyczne, jak i leczenie wszelkich zmian, występujących w obrębie jamy ustnej. Nasze usługi, przeznaczone są zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów z Lusówka, Dąbrówki oraz innych okolicznych miejscowości województwa wielkopolskiego.

Stomatologia – Dąbrówka i okolice

W zakres oferowanego wsparcia dentystycznego wchodzą nie tylko działania profilaktyczne, ale też diagnostyka schorzeń oraz niwelowanie wszelkich zmian, mogących powodować choroby zębów, dziąseł oraz błony śluzowej jamy ustnej. Podczas wizyty możemy również wykonać zdjęcie RTG punktowe potrzebne do diagnostyki przedzabiegowej przed ekstrakcją, jak i leczeniem endodontycznym. Pacjenci mogą także poddać się procedurom z zakresu protetyki, dzięki którym możliwe jest przygotowanie uzupełnienia, pozwalającego na zyskanie promiennego, estetycznego uśmiechu. W ramach świadczonych usług protetycznych zajmujemy się również korektą, podścieleniem i sklejeniem protez, a także dostawieniem zęba lub klamry.

Stomatolog w Dąbrówce – nie tylko leczenie

Pacjenci naszego gabinetu mogą skorzystać nie tylko z zabiegów z zakresu leczenia oraz profilaktyki, ale także z zakresu stomatologii estetycznej. Wykonujemy między innymi wybielanie zębów metodą nakładkową bądź żelową czy też estetyczne odbudowy zębów przednich. W naszym gabinecie wykonywane jest również wybielanie zębów martwych.

Dentysta dla dzieci i dorosłych – Dąbrówka i okolice

Gabinet stomatologiczny świadczy także wsparcie najmłodszym pacjentom, zarówno z zakresu profilaktyki, jak i leczenia schorzeń zębów mlecznych i stałych. By oswoić dzieci z gabinetem, proponujemy konsultacje i wizyty adaptacyjne. Dzięki nim najmłodsi pacjenci będą mogli zapoznać się z wyposażeniem poradni, dentysta wytłumaczy też, jak należy dbać o jamę ustną i dlaczego jest to tak ważne. Podczas wizyty adaptacyjnej nie wykonuje się zabiegów – gdy jest taka potrzeba, pacjent zapraszany jest na kolejną wizytę.

 

Napisz do nas


Start typing and press Enter to search