Gabinet oferuje pomoc z zakresu profilaktyki, badań diagnostycznych oraz zabiegów stomatologicznych, przeznaczonych dla dzieci i dorosłych z województwa wielkopolskiego, w tym m.in. Tarnowa Podgórnego.

Stomatologia – Tarnowo Podgórne i okolice

Świadczone wsparcie obejmuje wykonywanie procedur z zakresu stomatologii zachowawczej i periodontologii, dzięki którym możliwe jest wyleczenie wszelkich zmian, występujących w obrębie zębów, dziąseł, co pozwoli dłużej cieszyć się zdrowym uśmiechem i prawidłową kondycją jamy ustnej. Na miejscu wykonujemy również badania niezbędne do diagnostyki oraz zaplanowania i wdrożenia leczenia endodontycznego, a także przed zabiegami chirurgicznymi. Dysponujemy między innymi sprzętem do wykonywania zdjęć RTG punktowych.

Nie tylko dentysta – Tarnowo Podgórne i okolice

W naszym gabinecie pacjenci mogą skorzystać nie tylko z leczenia zębów, ale także przyzębia oraz innych tkanek w obrębie jamy ustnej. Wykonujemy ponadto zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, takie jak wybielanie zębów z zastosowaniem różnych metod (również dla zębów martwych), a także odbudowy zębów przednich. Pacjenci borykający się z ubytkami mogą natomiast skorzystać z usług protetycznych – wykonujemy nie tylko wkłady, korony i mosty, ale też protezy (szkieletowe, akrylanowe, acetalowe oraz acronowe).

Stomatolog w Tarnowie Podgórnym – dla dzieci i dorosłych

Zasady dbania o zdrowe zęby warto wpajać od najmłodszych lat, dlatego prowadzimy wizyty adaptacyjne z instruktażem prawidłowej higieny jamy ustnej dla małych pacjentów pod nadzorem naszego personelu. Dentysta dziecięcy oferuje również pomoc z zakresu leczenia zębów mlecznych, z zastosowaniem kolorowych wypełnień.

Napisz do nas


Start typing and press Enter to search